» Regulamin

Kategorie

Kontakt

  • Kolpaks Mariola Halastra
    NIP: 9930454705
  • E-mail:adrianhalastra@gmail.com
  • Telefon517025065
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Regulamin

Regulamin
 
Sprzedawca: Firma Kolpaks Mariola Halastra
ul.Działkowiczów 12
Tuchów 33-170
NIP:9930454705
tel.517-025-065

 
Wysyłka i zapłata
Są dwie opcje wysyłki dla zamówień Europejskich:
Klient wybiera formę uregulowania należności: za pobraniem (koszt wysyłki 24,99 zł.), przedpłatą na rachunek (koszt wysyłki 19,99 zł.) Termin realizacji do 9 dni roboczych.
Trzecia opcja dla zamówień z poza UE to Poczta Polska (koszt wysyłki 30zł.) - nie ma możliwości wysłania za pobraniem w 3 opcji.

Wysyłki kostiumów trwają nawet do 30 dni roboczych !!!
 


Realizacja zamówienia z opcją przedpłaty odbywa się po zaksięgowaniu wpływu na konto.
Zastrzegamy sobie możliwość czasowego braku określonego towaru, co może wydłużyć okres realizacji zamówienia lub zwrot pieniędzy na Państwa konto. W takich wypadkach klient zostanie poinformowany telefonicznie lub drogą elektroniczną o zaistniałym fakcie oraz najbliższym możliwym terminie realizacji tego zamówienia lub anulowaniu zamówienia.



Wymiana
W razie wymiany towaru prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z nami drogą mailową, udzielimy wszystkich potrzebnych informacji.
Wszystkie zakupione u nas towary podlegają wymianie. Towar może zostać wymieniony na taki sam, ale w innym rozmiarze lub zupełnie inny model, klient ponosi koszty wymiany nieużywanego towaru .
Wymianie podlegają tylko przedmioty nie używane. Wymieniany towar musi mieć wszelkie naszywki,metki, logo itp. oraz być odesłany w oryginalnym kartonie z dowodem zakupu.
Nieprzekraczalny termin wymiany to 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem.



Zwroty
Z zakupionego towaru można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrotowi podlegają tylko przedmioty nie używane. Zwracany towar musi mieć wszelkie naszywki,metki, logo itp. oraz być odesłany w oryginalnym kartonie z dowodem zakupu. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na wskazane konto.Do zwracanego towaru należy dołączyć oświadczenie o rezygnacji z zakupu z podaniem imienia, nazwiska, adresu oraz numeru konta bankowego.



Gwarancja
Zakupione i dostarczone towary objęte są 12 miesięczną gwarancją producenta na wady ukryte.
Proszę zachować dowód zakupu oraz oryginalne opakowanie.



Czyszczenie i konserwacja
Zanieczyszczone obuwie należy najpierw oczyścić przy pomocy miękkiej tkaniny lub gąbki zwilżonej w ciepłej wodzie i dopiero wówczas konserwować.
Skóra licowa.Przecierać zmoczoną i mocno wyciśniętą tkaniną lub gąbką. Równomiernie nałożyć pastę w kolorze skóry lub bezbarwną. Polerować miękką szczotką włosianą.
Skóra lakierowana. Zabrudzenia usuwać wilgotną tkaniną lub gąbką. Nie pastować i nie polerować.
Nubuk, Welur. Zabrudzenia czyścić szczoteczką gumową lub drucianą. Plamy usuwać delikatnie pocierając zmoczoną i mocno wyciśniętą miękką tkaniną lub gąbką. Obuwie pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej a następnie wyrównać włos za pomocą szczotki gumowej. Natryskiwać impregnatem w aerozolu przeznaczonym do konserwacji obuwia ze skór typu nubuk i welur. Nie polerować. Nie używać past i kremów.
Skóry syntetyczne. Przetrzeć wilgotną szmatką. Po wyschnięciu konserwować środkami do skór syntetycznych.
Materiały włókiennicze. Obuwie należy otoczyć szczególną dbałością przed zabrudzeniami, a czyścić tylko szmatką zwilżoną w ciepłej wodzie z ewentualnym dodatkiem delikatnych środków piorących.
Należy wkładać i zdejmować buty zawsze rozsznurowane.Trzeba pamiętać o systematycznej konserwacji obuwia. Buty należy czyścić powierzchniowo według informacji o sposobie czyszczenia i konserwacji. Nie wolno prać butów, ponieważ powoduje to deformację obuwia, odbarwienie skóry,utratę jej elastyczności i pękanie. Spoina klejowa i szwy osłabiają się. W miarę możliwości należy zmieniać obuwie jak najczęściej, nie używać przez długi czas tylko jednej pary. Powinno się unikać przemoczenia obuwia, gdy to jednak nastąpi trzeba rozsznurować je, wypchać noski papierem i suszyć w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła (np. piece, grzejniki).



Dobór rozmiaru
Stopy należy zmierzyć od największego palca do pięty w skarpetce, której będzie się używało z danym obuwiem. Jeśli dokonujemy pomiaru samodzielnie, należy zrobić to w pozycji siedzącej, wtedy uzyska się najdokładniejszy pomiar. Mając kogoś do pomocy, pomiaru dokonuje się w pozycji stojącej. Jeżeli uzyskane wyniki lewej i prawej stopy różnią się, wybieramy większy wynik. Następnie dodajemy ok. 4-6 mm - ważne dla butów z zakrytą piętą i palcami. W przypadku klapek i sandałów nie jest to konieczne. Jeżeli już ustalona została długość wkładki, można ustalić rozmiar buta. Otrzymany wynik porównujemy z odpowiednią tabelą w zależności od danej marki i dla danej płci.
Jeżeli wykorzystują Państwo do pomocy w ustaleniu rozmiaru obuwie dotychczas noszone, proszę zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów:
- rozmiary obuwia sportowego są inne niż obuwia wizytowego
- rozmiar sportowy jest o około jeden rozmiar większy od rozmiaru tradycyjnego obuwia
- odczytany rozmiar jest "do wykorzystania" tylko dla danej marki np. Nike
 
Przejdź do strony głównej